JAK TO DZIAŁA?


JAK TO DZIAŁA?

SmartFloor to innowacyjna podłoga interaktywna, która oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie obrazem za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych. Na podłożu wyświetla się panel startowy z podglądem dostępnych pakietów - do obsługi na pisak lub ruch. Każdy z pakietów zawiera zbiór aplikacji pogrupowanych alfabetycznie. Po wyborze interesującej nas gry możemy już tylko zatracić się w zabawie!

DLA KOGO?

SmartFloor to innowacyjna podłoga interaktywna mająca na celu wspieranie rozwoju intelektualnego i ruchowego dzieci w różnym wieku – przedszkolnym i szkolnym. Zawiera szereg aplikacji edukacyjnych dostosowanych do wieku oraz możliwości psychofizycznych dziecka na danym etapie rozwoju. SmartFloor to również doskonałe narzędzie do rehabilitacji osób starszych.

PISAKI INTERAKTYWNE

To zupełnie nowy sposób interakcji! Kto weźmie pisak do ręki, ten może się spodziewać, że niechętnie się z nim rozstanie. Pisaki interaktywne dostarczają zupełnie innego poziomu wrażeń niż tradycyjna podłoga interaktywna. Z ich pomocą można nie tylko rysować, kolorować czy pisać. Pisaki zastąpią niemal każdy rekwizyt w grze interaktywnej!

PAKIETY APLIKACJI

Mocną stroną SmartFloor są bogate zestawy gier i zabaw. Przy zakupie interaktywnej podłogi klient otrzymuje na start ponad 650 kart pracy. Są one przeznaczone dla 3-latków, 6-latków oraz starszych. Zabawy wspomagają rozwój i naukę dziecka. Ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię i logiczne myślenie. Dostarczają wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

 • Mali odkrywcy
 • W krainie kolorów
 • Rusz głową
 • Kulkowo
 • Na wesoło
 • SKLEP Motioncube

  Ale to nie wszystko!
  Jeszcze więcej zestawów aplikacji możesz kupić w sklepie Motioncube.

  Dzięki tej możliwości możesz rozbudowywać SmartFloor do woli! Wybierz gry, w które chcesz zagrać i stwórz podłogę interaktywną na miarę swoich potrzeb.

  SKLEP Motioncube

  KAMERA INTERAKTYWNA 2W1

  Innowacyjna kamera interaktywna została opracowana specjalnie dla SmartFloor. Jest zaprojektowana do pracy zarówno z klasyczną podłogą interaktywną, jak i pisakami. Dzięki temu możesz swobodnie przełączać się między różnymi typami zabaw, opartych o rysowanie i ruch.

  DOSTAJESZ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

  Na SmartFloor masz już zainstalowane cztery zestawy aplikacji: Mali Odkrywcy, W krainie kolorów, Rusz głową i Kulkowo. To na początek Twojej przygody. Możesz swobodnie rozbudowywać SmartFloor o nowe gry i zabawy, pobierając je ze strony motioncube.io. Baza aplikacji jest nieustanie poszerzana o nowe i inspirujące gry, aby każdy krok był nowym doświadczeniem!

  A W ŚRODKU...

  SmartFloor to nie tylko zaawansowane oprogramowanie interaktywne. Przede wszystkim to zbiór niezwykłych aplikacji do zabawy i nauki, zebranych w 4 pakietach aplikacji. Nieodłącznym elementem SmartFloor jest kamera i pisaki interaktywne.

  Skład standardowego zestawu:

  • 1x Podłoga interaktywna SmartFloor
  • 1x uchwyt ścienny
  • 1x pilot do projektora
  • 1x pilot do Smartfloor
  • 3x pisak interaktywny krótki
  • 1x pisak interaktywny długi
  • 1x worek na akcesoria
  • 1x instrukcja obsługi

  Opcjonalnie
  Gwarancja
  • 3 lata na urządzenie (w tym lampę projektora)

  O co chcesz zapytać?

  Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

  KONTAKT

  telefon: +48 (91) 488 51 51
  e-mail:

  ADRES

  Mentor
  Będargowo 29a,
  72-005 Przecław