KULKOWO

KULKOWO

Cena: 922,50 zł KUP

KULKOWO to kraina pełna wyzwań zręcznościowych, a zarazem logicznych. Co można robić z piłeczkami? Wystrzeliwać, rzucać, odbijać, toczyć. A to wszystko po to, by dotrzeć do określonego celu. Są tu gry klasyczne, jak golf, czy bilard, ale w zupełnie nowej odsłonie. Zobaczcie, jakie rozrywki czekają na was w pakiecie KULKOWO. Niech gra toczy się w najlepsze!

PRZEWODNIK PO PAKIECIE

Opracowanie pakietu: LavaVision

ZOBACZ PDF

 

Więcej na: www.motioncube.io/pl/pakiet/kulkowo

KULKOWO

Kulkowo to kraina pełna wyzwań zręcznościowych, a zarazem logicznych.

Co można robić z kulkami? Wystrzeliwać, rzucać, odbijać, toczyć... Liczy się precyzja i szybkość. Są tu gry klasyczne, jak golf czy bilard, ale w zupełnie nowej odsłonie. Zobaczcie, jakie rozrywki czekają na was w świecie kulek.

Mini golf

Kulkowo

Gra logiczna i towarzyska.

Zagrajcie w mini golfa. W tej grze liczy się strategia. Spróbujcie trafić do dołka przy jak najmniejszej liczbie oddanych strzałów. Macie do przejścia wiele niesamowitych tras. Czasami dostaniecie super przyspieszenia a czasami ugrzęźniecie w piachu. Możecie rozegrać 3-osobowy turniej w 3, 6 lub 9 rundach.

Bilard

Kulkowo

Gra strategiczna i towarzyska.
Klasyczny bilard w wersji na podłogę interaktywną z pisakami. Tutaj liczy się strategia i precyzja. Ustalcie zasady gry i do dzieła.

Bule

Kulkowo

Bule opis: Lubisz rywalizację? Zagraj w emocjonującą grę zespołową! Na planszy znajduje się bula zwana "świnką", zadaniem każdego z graczy jest rzucenie swoją bulą w taki sposób, żeby znalazła się jak najbliżej świnki. Rzut wykonuje ta osoba, której bula znajduje się najdalej.

Piłkarzyki

Kulkowo

Pomóż swojej drużynie wygrać mecz! Weź udział w emocjonującej rozgrywce, strzelaj gole i doprowadź swoich zawodników do finału! Gra przeznaczona dla więcej niż jednego gracza.Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław