KULKOWO

KULKOWO

KULKOWO to kraina pełna wyzwań zręcznościowych, a zarazem logicznych. Co można robić z piłeczkami? Wystrzeliwać, rzucać, odbijać, toczyć. A to wszystko po to, by dotrzeć do określonego celu. Są tu gry klasyczne, jak golf, czy bilard, ale w zupełnie nowej odsłonie. Zobaczcie, jakie rozrywki czekają na was w pakiecie KULKOWO. Niech gra toczy się w najlepsze!

KULKOWO

MINI GOLF
Gra logiczna i towarzyska. Zagrajcie w mini golfa. W tej grze liczy się strategia. Spróbujcie trafić do dołka przy jak najmniejszej liczbie oddanych strzałów.

BILARD
Klasyczny bilard w wersji na podłogę interaktywną z pisakami. Tutaj liczy się strategia i precyzja. Ustalcie zasady gry i do dzieła.

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, ul. Modra 26, 71-220 Szczecin; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
ul. Modra 26
71-220 Szczecin