DLACZEGO SMARTFLOOR?


 

Gry i wiele więcej

Nasze urządzenie tworzyliśmy jako pierwszą podłogę interaktywną z możliwością obsługi za pomocą pisaków interaktywnych. Obecnie w zestawie podstawowym posiadamy 92 zróżnicowane aplikacje (70 ruchowych, 22 pisakowych). Dzięki wykorzystaniu pisaków użytkownik ma możliwość zagrać w zdecydowanie bardziej rozbudowane gry, takie jak Sudoku, Zapal żarówki, czy Bilard. Ale również, tak jak standardowe podłogi, posiadamy zestaw gier ruchowych, pozwalających nam zbijać balony czy zagrać w piłkę nożną!

Podziel swój obszar interaktywny na osobne plansze, wybierz sposób wyświetlania (z przodu, po bokach) i ustaw się wraz z graczami w dogodnym miejscu, grając w kilka aplikacji jednocześnie.

Aplikacje dzielą się na kilka rodzajów – tematyczne, logiczne, rozrywkowe, edukacyjne czy zręcznościowe, a także ze względu na liczbę graczy – gry dla jednego gracza, w parach lub gry zespołowe.

Personalizacja

Obsługuj podłogę interaktywną za pomocą bezpłatnej aplikacji na Twoim telefonie lub tablecie. Wystarczy zainstalować aplikację Motioncube Mobile Control na swoim urządzeniu mobilnym podłączonym do tej samej sieci. Nie musisz być blisko podłogi aby nią sterować, już teraz wybieraj gry, przeglądaj pakiety i przełączaj playlisty z poziomu telefonu.

Wykorzystaj możliwości podłogi i dopasuj je dokładnie pod swoje potrzeby! Stwórz własne playlisty – automatycznie przełączające się gry, które sam wybierasz i ustawiasz ich kolejność oraz czas trwania.

Dodawaj do ulubionych swoje gry, przeglądaj najczęściej odtwarzane oraz sprawdzaj historię wybieranych aplikacji.

Dopasuj wyświetlający się tekst dzięki nowym personalizowanym pakietom – z okazji urodzin, wesela, bądź jubileuszu!

Zmieniaj język w swojej podłodze! Już teraz dostępne jest 8 języków interfejsu i wybranych gier: polski, angielski, ukraiński, hiszpański, włoski, niemiecki, francuski, portugalski.

Do swojego urządzenia dobierz statyw mobilny lub zestaw SmartFloor mobile audio – dzięki dodatkowym głośnikom 2 x 20 W dźwięki usłyszysz w każdych warunkach – świetlicy, sali gimnastycznej czy sali szkolnej.

Wbudowany sklep z aplikacjami

Wbudowany sklep pozwala na dokupienie aplikacji w dowolnym momencie, wystarczy połączenie z internetem. Każdy użytkownik posiada opcję rozbudowy swojej biblioteki gier.

Wbudowany sklep umożliwia także pobranie aplikacji w wersji demonstracyjnej - możemy za darmo wypróbować każdą aplikację i dopiero po jej przetestowaniu zdecydować się na ewentualny zakup.

Dla Twojej wygody

Korzystanie z naszego urządzenia jest wyjątkowo proste dzięki rozwiniętemu, intuicyjnemu interfejsowi. Każda aplikacja posiada wbudowaną instrukcję, szczegółowy opis gier, a także informację o trybie obsługiwania (ruch czy pisak). Kolejnym ułatwieniem dla użytkownika jest wbudowana klawiatura ekranowa, dzięki czemu nie ma potrzeby podłączania dodatkowego urządzenia.

Kalibracja w podłodze interaktywnej SmartFloor jest w całości zautomatyzowana, a sam proces trwa do 10 sekund. Kamera sama dostosowuje się do projekcji i nie wymaga manualnego oznaczania punktów projekcji.

Dzięki wbudowanemu centrum pomocy, użytkownik posiada całą potrzebną wiedzę zgromadzoną bezpośrednio na urządzeniu. Znajdziemy w nim instrukcje, pierwsze kroki z urządzeniem, najczęściej zadawane pytania oraz kody QR do przewodników po pakietach.

Każdy pakiet posiada rozbudowany przewodnik po aplikacjach, który znajduje się na stronie oraz w „Centrum pomocy” na urządzeniu. To gotowa baza merytoryczna z kompletem informacji oraz spisem gier i inspiracjami przydatnymi dla nauczycieli i pedagogów korzystających z podłogi interaktywnej.

Pilot sterujący posiada dwa sposoby poruszania się po menu – prostsze, za pomocą strzałek, jak i bardziej zaawansowane, przy użyciu żyroskopu (sterujemy przy użyciu ruchu nadgarstka). Przy pomocy pilota i klawiatury ekranowej, możemy w prosty i intuicyjny sposób, sterować funkcjami podłogi, bez konieczności podłączenia innych urządzeń.

Z myślą o osobach niedowidzących oraz dla lepszej widoczności przy słabych warunkach oświetleniowych, utworzyliśmy tryb wysokiego kontrastu. Dodatkowo zastosowaliśmy ciemne tła, które nie męczą wzroku, a także zrezygnowaliśmy z małych elementów, w które trzeba się wpatrywać. Paleta zastosowanych kolorów ze stałym zestawem barw, sprzyja spokojowi, wyciszeniu i skupieniu.

Technicznie zaawansowana

Dla maksymalnego komfortu użytkowania zapewniamy 3 lata gwarancji na urządzenie wraz z lampą projektora zawartą w środku urządzenia.

Dzięki wykorzystaniu połączenia z siecią, mamy możliwość przeprowadzenia serwisu zdalnie, bez ingerencji użytkownika.

Przy zakupie urządzenia, otrzymujemy wszystkie istotne dodatki potrzebne do komfortowego korzystania z podłogi interaktywnej: 3 krótkie pisaki, pisak teleskopowy, przewody zasilające, uchwyt ścienny oraz pilot. To wszystko – użytkownik nie potrzebuje żadnych dodatkowych klawiatur, przedmiotów potrzebnych do kalibracji czy pilotów do sterowania projektorem.

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław