Mali odkrywcy

MALI ODKRYWCY

W pakiecie MALI ODKRYWCY znajdziesz aż 45 interaktywnych zabaw. Dostarczą one najmłodszym sporą porcję ruchu i radości. Dzieci mogą m.in. kolorować łąkę, łapać balony, pływać w oceanie, zagrać w ping - ponga i na bębnach, a także zostać astronautą, kierowcą rajdowym czy piłkarzem. Dla bardziej wymagających małych odkrywców znajdą się zagadki matematyczne, przyrodnicze i słowne. Do boju, mali odkrywcy!

GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

Tutaj macie do spełnienia wiele ważnych misji:
1. Poprowadzić bezpiecznie rakietę w kosmosie!
2. Odeprzeć atak much na tort urodzinowy!
3. Wygrać mecz piłkarski!
Zobaczcie, jakie jeszcze zadania czekają na Was.

ZABAWY DLA NAJMŁODSZYCH

Tym razem zapraszam całą ekipę do szalonej zabawy. Niechaj w ruch pójdą ręce i nogi. Twórzcie własną muzykę, kolorujcie świat, rozganiajcie chmury, ścigajcie się na torze. Tańczcie i obserwujcie, jak zmienia się świat na każdym kroku.

POZNAJĘ ŚWIAT

Któż z nas choć raz w dzieciństwie nie bawił się w detektywa? Czy poznajesz czyj to cień? Co przedstawia ten fragment zdjęcia? I kto zostawił takie ślady? Jest tutaj kilka rzeczy do odkrycia. A po pracowitym dniu zapraszam na odpoczynek w szumiących wodach oceanu.

CZYTAM I LICZĘ

Jest wiele sposobów by ćwiczyć pamięć i sprawne liczenie. Proponujemy zagadki na zbiorach i quizy słowne.

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, ul. Modra 26, 71-220 Szczecin; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
ul. Modra 26
71-220 Szczecin