Rusz głową

RUSZ GŁOWĄ

Cena: 1 353,00 zł KUP

W tym pakiecie otrzymujesz sporą porcję łamigłówek. Jest tu wiele gier logicznych o różnych poziomach trudności. Przy pomocy pisaka będziesz przesuwać kafle, przekręcać liczby, odwracać obrazki, zaznaczać obszary, wskazywać drogę tak, by rozwiązać zadanie. To świetny sposób na nudę i rozruszanie szarych komórek. Zobacz jak wiele kultowych łamigłówek zamieściliśmy w tym pakiecie. Powodzenia!

PRZEWODNIK PO PAKIECIE

Opracowanie pakietu: LavaVision

ZOBACZ PDF

 

Więcej na: www.motioncube.io/pl/pakiet/rusz-glowa

Pamiętaj, myśl!

Liczby, obrazy, ścieżki, reguły.
Ty decydujesz o każdym ruchu i widzisz efekty.

15 puzzli

Rusz głową

Gra logiczna. Poziom trudności: wysoki.

Układanka 15-tu puzzli z przesuwanymi kaflami. Gra ćwiczy logiczne myślenie. Korzystając z wolnego pola, przesuwaj kafelki tak, aby ułożyć je w odpowiednim porządku liczbowym od 1 do 15.

Odwróć

Rusz głową

Gra logiczna, która doskonale ćwiczy wyobraźnię.

Masz siatkę kwadratów, z których każdy może mieć jeden z dwóch stanów: uśmiech albo smutek. Odwróć kwadraty tak, aby wszystkie buzie na planszy były uśmiechnięte. Możesz wybrać dowolny kwadrat i przełączyć jego stan, ale gdy to zrobisz, inne pola wokół niego również zmienią swój stan. Zatem, proszę o uśmiech!

Prostokąty

Rusz głową

Gra logiczna, ćwicząca wyobraźnię.

Na losowo wybranej planszy widać kilka liczb. Zaznaczaj na planszy prostokąty lub kwadraty, tak aby każdy prostokąt zawierał tylko jedną liczbę i dokładnie tyle kratek ile wskazuje ta liczba.

Saper

Rusz głową

Gra logiczna. 3 poziomy trudności.

Znajdź wszystkie miny, nie depcząc żadnej z nich. Klasyczna gra saper w wersji na podłogę interaktywną z pisakami.

Młynek

Rusz głową

Gra logiczna. Poziom trudności: wysoki.

Obracaj 4 płytki jednocześnie, przesuwając je względem ich środka,  aby ułożyć liczby w odpowiedniej kolejności od 1 do 15. Trudne wyzwanie ćwiczące wyobraźnię.

Mobi

Rusz głową

Gra ćwicząca pamięć. Różne poziomy trudności.

Gra ćwicząca pamięć. Mały Mobi chce dostać się do wyjścia. Na drodze jest wiele min, które musi ominąć. Nagle gaśnie światło i Mobi porusza się po omacku, zgodnie z trasą którą zapamiętał wcześniej. Pomóż Mobiemu. Jeśli nie uda ci się bezpiecznie dotrzeć do wyjścia, trzeba będzie jeszcze raz przyjrzeć się planszy i powtórzyć próbę.

Zapal żarówki

Rusz głową

Trenuj swój umysł i już dziś zagraj w klasyczną łamigłówkę sudoku. Gra polega na wypełnieniu planszy cyframi od 1 do 9 w ten sposób, aby w tym samym wierszu, w tej samej kolumnie, oraz w każdym sektorze 3×3 znajdowała się tylko jedna taka sama cyfra.

Serowy labirynt

Rusz głową

Przeprowadź Robota Bota przez labirynt do kontaktu. Pamiętaj, żeby zebrać po drodze wszystkie śrubki! Pośpiesz się, zanim Botowi wyczerpią się baterie.

Ta gra to świetny sposób do oswajania się z kierunkami, warunkami typu zbierz jakiś element oraz poleceniami: idź dwa pola w dół, idź trzy pola w lewo, idź cztery pola w prawo.

Kółko i krzyżyk na 5

Rusz głową

Kółko i krzyżyk to klasyczna gra dla dwóch osób. Tym razem wywalczcie 5 miejsc z rzędu na planszy. Szybkie rozgrywki i zaskakujące strategie dla rozruszania szarych komórek.

Memorki

Rusz głową

Gra  ćwicząca pamięć. 3 poziomy trudności.
Połącz puzzle w pary. Memorki to świetny sposób na doskonalenie pamięci i umiejętności kojarzenia.

Sudoku

Rusz głową

Trenuj swój umysł i już dziś zagraj w klasyczną łamigłówkę sudoku. Gra polega na wypełnieniu planszy cyframi od 1 do 9 w ten sposób, aby w tym samym wierszu, w tej samej kolumnie, oraz w każdym sektorze 3×3 znajdowała się tylko jedna taka sama cyfra.

Kółko i krzyżyk

Rusz głową

Gra strategiczna dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, szkolnym, młodzieży i dorosłych. Możliwość gry dla jednej, dwóch lub trzech par graczy jednocześnie.Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław