Zimowa ekipa

ZIMOWA EKIPA

Cena: 922,50 zł KUP

Wyrusz wraz z zimową ekipą w śnieżną podróż! Czeka na Ciebie mnóstwo wyzwań i dobrej zabawy! W pakiecie znajdziesz siedem różnych zabaw z świąteczno-zimowym akcentem. Świąteczne kolorowanki, łapanie płatków śniegu, odśnieżanie obrazków czy ubieranie zwierzaków, to tylko niektóre z dostępnych atrakcji.

PRZEWODNIK PO PAKIECIE

Opracowanie pakietu: LavaVision

ZOBACZ PDF

 

Więcej na: www.motioncube.io/pl/pakiet/zimowa-ekipa

Odśnież obrazek

Zimowa ekipa

Biegaj po podłodze dopóki nie znikną z niej wszystkie płatki śniegu. Zobacz co kryje się na obrazku przykrytym śniegiem.

Płatki śniegu

Zimowa ekipa

Spaceruj po podłodze i rozsypuj na niej płatki śniegu. Sprawdź, czy uda Ci się zakryć śniegiem cały obrazek!

Ubierz zwierzaki

Zimowa ekipa

Nastała zima a wiele ze zwierzaków zimowej ekipy nie ma ciepłych czapek, nart i innych zimowych akcesoriów. Biegaj po podłodze i zmieniaj ich ubiór na bardziej odpowiedni do tej pory roku.

Zimowe kolorowanki

Zimowa ekipa

Koloruj widoczne na podłodze obrazki. Biegając po podłodze, ozdób świąteczny sweter, pomaluj bombki czy ubierz choinkę.

Zimowy krajobraz

Zimowa ekipa

Biegaj po podłodze i zmieniaj letni krajobraz na zimowy. Sprawdź jak zmienia się przyroda w tych porach roku.

Złap zwierzaki

Zimowa ekipa

Śnieżna noc

Zimowa ekipa

Biegaj po podłodze i zmieniaj pory dnia. Zobacz jak ten sam zimowy krajobraz wygląda nocą i w ciągu dnia.Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław