Zabawy na Halloween

ZABAWY NA HALLOWEEN

Cena: 615,00 zł KUP

Interaktywna zabawa na czas Halloween - noc 31 października, wigilia Wszystkich Świętych, powszechnie obchodzona przez dzieci, które przebierają się w kostiumy i chodzą od drzwi do drzwi prosząc o słodycze.

Instrukcja zabawy na halloween

Dowiedz się więcej


Do czego służy pakiet aplikacji?

Do animacji dzieci podczas zabaw z okazji Halloween.

Jakie zabawy są dostępne w pakiecie?

Gracze będą zbierać cukierki do dyni, wpychać strachy do dziupli, malować scenę ruchem ciała i łapać duchy pojawiające się w oknach.

Jakie cele realizuje pakiet aplikacji?

W proponowanych zabawach postawiono na współpracę, spostrzegawczość, sprawności motoryczne. Ponadto, aplikacje opatrzono piękną, wyraźną grafiką, aby dostarczyć graczom przyjemnych doświadczeń wizualnych.

Na czym uruchomisz aplikacje?

Gry i zabawy przeznaczone są na podłogę interaktywną SmartFloor. Gry sterowane są za pomocą ruchu ciała graczy.

Dlaczego warto wybrać pakiet aplikacji Zabawy na Halloween?


  • Jedyny na rynku Halloweenowy pakiet zabaw sterowanych ruchem.
  • Pięknie ilustrowane aplikacje.
  • Prosta logika gier.
  • Ćwiczy percepcję wzrokową, zręczność, a także przestrzeganie zasad gier i współpracę w grupie.
  • Idealna zabawa na Halloween.
  • Wesoła gimnastyka dla ciała i ducha!

Akuku duchu!

Zabawy na Halloween

Światła w oknach zamku już dawno zgasły. Czas więc pobawić się z duszkami. „Tu jestem, akuku, złap mnie!” - wołają duchy, pojawiając się nagle w ciemnych oknach. Nie wahaj się i dołącz do wspólnej zabawy, łapiąc jak najwięcej duszków.

Cukierek albo psikus

Zabawy na Halloween

Nic tak nie poprawia humoru, jak porcja darowanych cukierków. Przesuwaj dynię i łap do niej wszystkie spadające cukierki. Dzisiaj ludzie hojnie obdarowują cię słodyczami.

Halloweenowe show

Zabawy na Halloween

Ciemna noc, głuche dźwięki, coś w trawie szeleści. Pobiegnij przed siebie, by zobaczyć co tam się dzieje. Ruchem ciała przemalujesz scenę rodem ze strasznego zamczyska.

Strachy do dziupli

Zabawy na Halloween

Strachy powyłaziły ze swoich dziupli i plączą się w ciemnym lesie. Choć kuszą was kształtem monet, nie dajcie się im zwieść. Zabierzcie się do pracy i odeślijcie je na swoje miejsca, wpychając je z powrotem do właściwych dziupli.Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław