Szachownica

SZACHOWNICA

Cena: 922,50 zł KUP

Jesteś dobrym strategiem? Potrafisz przewidywać ruchy przeciwnika?

Pakiet szachownica to zestaw czterech gier, które uczą logicznego myślenia, ćwiczą spostrzegawczość oraz poprawiają zdolności matematyczne. Wykaż się inteligencją i sprytem i zagraj w najbardziej królewskie gry na świecie! Oprócz klasycznych szachów i warcabów czekają na Ciebie „Skoczki” oraz „Wilk i owca”.

PRZEWODNIK PO PAKIECIE

Opracowanie pakietu: LavaVision

ZOBACZ PDF

 

Więcej na: www.motioncube.io/pl/pakiet/szachownica

Skoczki

Szachownica

Zagraj we współczesną grę planszową dla dwóch osób na tradycyjnej warcabnicy. Celem gry jest przestawienie wszystkich swoich pionków na pozycje zajmowane na początku przez przeciwnika, czyli przeciwległe, skrajne dwie linie pól. Gracz, który pierwszy tego dokona − wygrywa.

Szachy

Szachownica

Zagraj w jedną z najpopularniejszych gier na świecie!

Szachy to gra planszowa, która nie tylko uczy logicznego myślenia ale przede wszystkim wpływa na rozwój intelektualny najmłodszych. Wspomagając rozwój inteligencji emocjonalnej i umiejętności psychospołecznych, kształtuje również umiejętność krytycznego myślenia i poprawia zdolności językowe. To niezwykła gra, dzięki której matematyka stanie się prosta i przyjemna!

Warcaby

Szachownica

Każda aktywność, która wymaga od nas pracy naszego mózgu, wywiera korzystny wpływ na rozwój nas samych!

Warcaby to strategiczna gra planszowa, której celem jest zbicie pionów przeciwnika. Piony poruszają się na sąsiednie pola po ukosie. Gra nie tylko uczy logicznego myślenia ale również poprawia umiejętności arytmetyczne uczniów. Stanowi świetny wstęp do nauki gry w szachy!

Wilk i owce

Szachownica

Ćwicz swoje umiejętności strategiczne i zagraj w nietypową grę o typie warcabowym. Jeden z graczy dysponuje 4 pionkami zwanymi "owcami" natomiast drugi użytkownik tylko jednym pionkiem - "wilkiem". Celem gracza-wilka jest przedostanie się na pierwszy rząd pól szachownicy. Gracz dysponujący owcami wygrywa, gdy uda mu się zablokować wilka tak, żeby nie mógł on wykonać posunięcia.Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław