Red bus

RED BUS

Cena: 1 353,00 zł KUP

Przenieś się na chwilę do Wielkiej Brytanii i udoskonal swój język angielski! Zagraj wraz z Królową Elżbietą i jej psem Sherrym w koło fortuny, odgadnij znaczenie angielskich zwrotów i odbuduj najsłynniejszy most w Londynie.

Sherlock Holmes również liczy na Twoja pomoc! Uważnie obserwuj ulice miasta, może uda Ci się znaleźć rozwiązanie zagadki? Wsiądź do czerwonego autobusu i podziwiaj uroki miasta. Dostrzegasz gdzieś słynny Big Ben?

PRZEWODNIK PO PAKIECIE

Opracowanie pakietu: LavaVision

ZOBACZ PDF

 

Więcej na: www.motioncube.io/pl/pakiet/red-bus

Alphabet

Red bus

Alphabet to doskonały początek nauki języka angielskiego. Dzięki tej aplikacji dowiesz się, jak wymawia się pojedyncze litery i poznasz pierwsze proste słowa. Obecność lektora wspomaga naukę poprawnej wymowy słów w języku angielskim.

Build the bridge

Red bus

W Londynie panują ogromne korki. Na dodatek most, po którym najczęściej przejeżdża królowa, jest w naprawie. Pomóż zbudować most z liter, żeby auta mogły przejechać na drugi brzeg rzeki. Podpowiedzią jest obrazek znajdujący się na górze planszy.

Catch a word

Red bus

Czas trochę się poruszać! Szybko, złap odpowiedni wyraz spadający z góry, pasujący do rysunku.

Colouring book

Red bus

Pokoloruj obrazek za pomocą odpowiednich kolorów dostępnych na dole w palecie barw.

Detective

Red bus

Jak mawiał Sherlock Holmes: Dla wielkiego umysłu nie ma rzeczy małych! Pomóż detektywowi złapać ukochanego psa królowej, który uciekł z pałacu i snuje się po londyńskich uliczkach. Pośpiesz się, we mgle coraz trudniej znaleźć pupila królowej.

Dont wake up the Queen

Red bus

Ciiiii, ciuchutko, bo królowa śpi. W południe królowa Elżbieta ma wziąć udział w ważnym pochodzie, więc musi się porządnie wyspać. Pomóż odgonić nadlatujące budziki, które mogłyby ją obudzić.

English breakfast

Red bus

Ach, co to będzie za uczta, w iście angielskim stylu! Przygotuj ulubione potrawy królowej. Pamiętaj, żeby dodać odpowiednią ilość składników do dania. Powodzenia. Mniam!

Hide and seek

Red bus

Znajdź przedmioty, które schowane są pod stertą liści. Lektor lub nauczyciel podpowiedzą Ci czego należy szukać.

Hop on

Red bus

Dopasuj pasażerów do nadjeżdżającego autobusu. Podpowiedź znajdziesz na biletach, które trzymają w rękach.

I can

Red bus

Czas trochę się poruszać! Wylosuj czynność za pomocą guzika STOP i wykonuj ją przez minutę.

Lilies letters

Red bus

W pałacowym ogrodzie jednym z ulubionych miejsc, w którym królowa lubi spędzać wolny czas, jest oczko wodne. Może tam obserwować życie żab i podziwiać przepiękne lilie wodne układające się w literkowe łamigłówki. Pomóż królowej w zadaniu i złóż wyraz z liter znajdujących się na liściach.

Magic

Red bus

Hokus-pokus, abrakadabra! Rzucaj zaklęcia i odczaruj poprawną nazwę w języku angielskim.

Match

Red bus

Hop! Wskocz szybko na obrazki odpowiadające nazwie znajdującej się na górze planszy.

Memory

Red bus

Trenuj swoją pamięć! Popularna gra memory polegająca na odnajdywaniu par takich samych kart. Zdejmij wszystkie karty z planszy przy najmniejszej liczbie odsłon.

Portrait room

Red bus

Znajdujemy się w pałacowej Galerii Obrazów, w której królowa Elżbieta gromadzi portrety przedstawiające różne znane osoby. Sprawdź, co kryje się za ciemną kurtyną zasłaniającą malowidła.

Quiz

Red bus

Czas na quiz! Dopasuj obrazek do wyrazu.

Rain

Red bus

Deszcz nam nie straszny, kiedy mamy przy sobie parasol. Łap krople deszczu z tej chmurki, na której napis pasuje do obrazka.

Shop

Red bus

Pomóż bohaterom zrobić zakupy w londyńskim sklepie. Nie zapomnij zapłacić za zakupy!

Wardrobe

Red bus

To jedyna i niepowtarzalna okazja, żeby zostać stylistą samej królowej. Pomóż królowej Elżbiecie i jej znajomym dobrać ubrania na wieczorny bankiet z okazji urodzin jej ukochanego psa. Pamiętaj, żeby wybrać odpowiednią część garderoby i kolor.

Wheel of Fortune

Red bus

Zatrzymaj koło fortuny w odpowiednim momencie. Wybierz obrazek pasujący do podpisu znajdującego się na dole planszy. Powodzenia!

Who is it?

Red bus

Zgadnij, kto znajduje się na scenie. Dopasuj twarze do bohaterów. Baw się i sprawdzaj różne kombinacje.Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław