Mały Matematyk

Mały Matematyk

Zbiór 22 aplikacji dedykowanych dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Znajdują się tam łamigłówki matematyczne związane z dodawaniem, odejmowaniem, mnożeniem i dzieleniem, a także liczeniem do 100. Oprócz zadań na zbiorach i ułamkach, znajdują się również gry i zabawy matematyczne, które świetnie łączą zabawę z nauką.

ZABAWY DLA NAJMŁODSZYCH

Ćwiczymy spostrzegawczość i wyobraźnię. Sortuj i licz figury, szukaj takich samych kształtów, wskaż wspólny element w zbiorach.

Czytam i liczę

Uczymy się sprawnego liczenia na zwierzątkach i owocach! Dodajemy i odejmujemy liczby, przyswajamy tabliczkę mnożenia oraz wskazujemy godzinę na zegarze.

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, ul. Modra 26, 71-220 Szczecin; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
ul. Modra 26
71-220 Szczecin