Lunapark

LUNAPARK

Cena: 615,00 zł KUP

Zapraszamy do Lunaparku. Korzystaj z atrakcji, bawiąc się na nich lub zostając ich właścicielem. Uczestnicy gry na starcie otrzymują żetony, za pomocą których kupują atrakcje i płacą za bilety wstępu. Gracz, który po ustalonym czasie gry zgromadzi największy majątek - wygrywa. Odrobina ryzyka i szczęścia w losowaniu przyda się w tej rozgrywce.

Zostań menedżerem atrakcji w Lunaparku, kupując ją i pobierając opłaty za bilety. Zabrakło Ci oszczędności? Sprzedaj wybraną atrakcję do Kasy za połowę jej wartości. Chcesz zarobić więcej? Ulepsz swoją atrakcję i zwiększ cenę biletu.

Interaktywna gra planszowa z inwestowaniem o wesołej tematyce wprowadzi uczestników zabawy w świat biznesu. Trochę kalkulacji, strategicznego podejścia, lecz przede wszystkim dobra rozrywka w gronie przyjaciół.

Gra dla 2, 3 lub 4 graczy w wieku od 7 lat.

Dowiedz się więcej


Dla kogo jest przeznaczona gra planszowa?

Zabawa w Lunaparku polecana jest miłosnikom dobrej rozrywki z żyłką inwestora. Gra dla 2, 3 lub 4 osób w wieku od 7 lat.

Jaki jest cel gry?

Zabawa i nauka w jednym. Trochę rachunku, strategicznego myślenia i odrobina ryzyka. Czy wiesz, które pola warto kupować, a które odsprzedawaćć? Kiedy warto doinwestować w atrakcję? Ile warto mieć oszczędności pod reką na bieżące wydatki? Odkryjecie to wszystko, grając w Lunapark!

Co zobaczymy na planszy?

16 atrakcji do korzystania lub kupienia, karty Szansy, pola Bonusowe i Naprawy, plac Bankrutów, wypłaty premii z Kiosku, 4 pionki graczy, kostka do gry i stała liczba żetonów w puli! A do tego latający balon!

Na czym działa?

Gra jest przeznaczona na podłogę interaktywną SmartFloor. Obsługa gry za pomocą pisaków interaktywych.

PRZEWODNIK PO APLIKACJI

Opracowanie pakietu: LavaVision

ZOBACZ PDF

 

Więcej na: https://motioncube.io/pl/aplikacja/lunapark

Dlaczego warto zagrać w Lunapark?


  • Lekcja inwestowania w wesołym klimacie!
  • To unikatowa gra planszowa, z zestawem jasnych reguł i do tego całkowicie interaktywna!
  • Liczysz, szacujesz i ryzykujesz!
  • Zabawa na dużym, atrakcyjnym graficznie formacie.
  • Dzięki zwrotom akcji ta gra nigdy się nie znudzi.
  • To wspaniała rozrywka na długie godziny dla paczki przyjaciół i całej rodziny!Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław