Kosmiczna przygoda

KOSMICZNA PRZYGODA

Cena: 615,00 zł KUP

Kodi zgubił się w kosmosie. Pomóż Kodiemu przemierzyć kosmos i odnaleźć drogę do domu! Układaj algorytmy, dzięki którym mały Kodi będzie poruszał się po planszach i stawiał czoła kolejnym wyzwaniom! Kurs podstaw algorytmiki składa się z 91 poziomów podzielonych na 6 rozbudowanych lekcji dotyczących podstawowych pojęć z zakresu programowania, takich jak: sekwencje, pętle, instrukcje warunkowe oraz funkcje. Powodzenia maly Kodi!

Dowiedz się więcej na temat kursu Kosmiczna Przygoda


Dla kogo jest przeznaczony?

Kurs podstaw algorytmiki dedykowany jest uczniom już od drugiej klasy szkoły podstawowej w zakresie trzech pierwszych części kursu - sekwencje, pętle, warunki. Pozostały zakres kursu - pętle w pętli, pętle warunkowe i funkcje jest przeznaczony dla nieco starszych uczniów, od 4-tej klasy.

Jakie są jego cele?

Podczas podróżowania razem z Kodim uczniowie nabędą podstawowe umiejętności algorytmiczne: tworzenie algortmów z użyciem pętli, warunków i funkcji.

Co zawiera?

To kompletny kurs składający się z 91 interaktywnych ćwiczeń algorytmicznych, podzielonych na 6 lekcji: Sekwencje i algorytmy, Pętle licznikowe, Pętle w pętli, Warunki, Pętle warunkowe, Funkcje.

Jak można z niego korzystać?

Aplikacja jest przeznaczona na podłogę interaktywną SmartFloor. Obsługa aplikacji za pomocą pisaków interaktywych. Kurs jest także dedykowany na komputery osobiste i tablice interaktywne.

PRZEWODNIK PO APLIKACJI

Opracowanie pakietu: LavaVision

ZOBACZ PDF

 

Więcej na: https://motioncube.io/pl/aplikacja/kosmiczna-przygoda

Dlaczego warto wybrać Kosmiczną Przygodę?


  • Zaproś uczniów do podróży z Kodim na dużym, atrakcyjnym graficznie formacie.
  • Gotowy zestaw wyzwań algorytmicznych.
  • Samouczek do każdej lekcji.
  • Forma kursu zapewnia stopniowe zdobywanie nowych umiejętności.
  • Prosty w obsłudze.
  • Przetestowane przez uczniów i nauczycieli.
  • Gotowe scenariusze zajęć oraz przykłady rozwiązań dla każdej planszy!Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław