Kodi i zamek tajemnic

KODI I ZAMEK TAJEMNIC

Cena: 1 353,00 zł KUP

W tajemniczym zamku można znaleźć wiele dziwnych ścieżek, którymi od dawna nikt nie chodził. Kodi musi je przebyć, aby wydostać się z zamku i kontynuować podróż do domu. Skorzystajcie z pomocy Skrzatów! Zaawansowany kurs algorytmiki wyposażony w samouczek i przyjazne bloczki do budowania algorytmów. Stopniowo wprowadzając i ćwicząc nowe techniki budowania kodu, nauczycie się tworzyć złożone algorytmy. Zrozumiecie także programowanie współbieżne. Ponad 400 przygód i wyzwań zapewni Wam doskonałą rozrywkę. Zestaw wyzwań z algorytmiki o stopniowanym poziomie trudności dedykowany jest do pracy indywidualnej i zespołowej, dla osób w wieku 10+. Przeznaczony jest na stanowiska komputerowe, tablice interaktywne lub podłogi interaktywne.

Dowiedz się więcej na temat pakietu Kodi i Zamek Tajemnic


Dla kogo jest przeznaczony kurs?

Zestaw 422 wyzwań z algorytmiki o stopniowanym poziomie trudności dedykowany jest do pracy indywidualnej i zespołowej, dla osób w wieku 10+. Przeznaczony jest na stanowiska komputerowe, tablice interaktywne lub podłogi interaktywne.

Jakie są jego cele?

Wprowadzenie do tajemnic algorytmiki poprzez grę i zabawę! Programując ruchy bohaterów na planszach, wyknując potrzebne akcje i budując coraz bardziej złożone konstrukcje, gracze stopniowo poszerzają swoje kompetencje w zakresie projektowania sekwencyjnych, a także współbieżnych algorytmów sterujących obiektami. Opanowanie tych umiejetności pozwoli im sprawniej i pełniej rozwijać się na dalszych etapach edukacji.

Co zawiera?

To zaawansowany kurs algorytmiki podzielony na 3 części (I-podstawy, II-kombinacje, III-ruch współbieżny), składający się łącznie z 422 poziomów ułożonych w 25 tematycznych aplikacji..

Czego uczy?

Zagadnienia w kursie: Nawigowanie, pętle iteracyjne, pętle zagnieżdżone i warunkowe, zmienne, funkcje bez/z parametrami, zmienne jako wartość, stan, działanie, instrukcje warunkowe If-Then(-Else), programowanie sekwencyjne i współbieżne.

PRZEWODNIK PO APLIKACJI

Opracowanie pakietu: LavaVision

ZOBACZ PDF

 

Więcej na: https://motioncube.io/pl/pakiet/kodi-i-zamek-tajemnic

Dlaczego warto wybrać kurs algorytmiki z Kodim w zamku tajemnic?


  • Wbudowane samouczki do każdej części kursu.
  • "Plansze 0" z uzupełnionym kodem, które ułatwiają zrozumienie wprowadzanych zagadnień.
  • Logiczna struktura kursu, podział na zagadnienia i stopniowy wzrost trudności na planszach.
  • Wciągający motyw zamkowej scenerii, zagadkowych postaci i magicznych przedmiotów ratujących życie bohaterom.
  • Możliwość konstruowania różnorodnych algorytmów, od prostych do bardzo złożonych w postaci paru programów nawet dla jednej planszy.
  • Realizacja treści z zakresu programowania sekwencyjnego oraz współbieżnego.
  • Świetna zabawa w domu i w szkole!Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław