Karta rowerowa

Karta rowerowa

Cena: 615,00 zł KUP

Już czas, aby wyruszyć rowerem na przygodę! Chwileczkę, czy wszyscy znamy dobrze przepisy ruchu drogowego? Tak? Czy jesteście zatem gotowi, aby zdobyć kartę rowerową? Pokaż innym, że znasz przepisy ruchu drogowego, odpowiadając poprawnie na pytania i dojedź bezpiecznie rowerem do mety jako pierwszy. Nie popełnij błędu, aby nie stracić ruchu. Bądźcie uważni, bo na drodze mogą zdarzyć się nieoczekiwane sytuacje. Jedźcie bezpiecznie i do zobaczenia na mecie!

Gra dla dzieci w wieku szkolnym. Dla dwóch lub trzech graczy.

Dowiedz się więcej


Dla kogo jest przeznaczona?

Gra planszowa dla dzieci w wieku szkolnym. Polecana szczególnie zapalonym rowerzystom i osobom chcącym sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Idealna rozrywka przd egzaminem na kartę rowerową!

Jaki jest jej cel?

Celem gry jest dotarcie jak najszybsze do mety, wykazując się znajomością przepisów ruchu drogowego. Gra może stanowić uzupełnienie przygotowań do egzaminu na kartę rowerową, pomóc sprawdzić i odświeżyć wiedzę.

Co zawiera?

Gra planszowa zawiera 50 pytań z zakresu ruchu drogowego. Pytania dotyczą znaków drogowych, sytuacji na drodze, wyposażenia rowerowego i ogólnych zasad bezpieczeństwa.

Na czym działa?

Gra jest przeznaczona na podłogę interaktywną SmartFloor. Obsługa gry za pomocą pisaków interaktywych.

Dlaczego warto wybrać grę planszową Karta rowerowa?


  • Wspieraj swoich uczniów w przygotowaniach do egazminu na kartę rowerową na dużym, atrakcyjnym graficznie formacie.
  • Aktywizuje do samodzielnego myślenia, a także współpracy i komunikacji w grupie.
  • Bogata baza pytań dotyczących znaków drogowych, zasad ruchu, wyposażenia rowerowego i ogólnych zasad bezpieczeństwa.
  • Wciągająca planszowa interaktywna rozgrywka między rowerzystami!
  • Jedyna taka gra na rynku!Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław