Jedź Lumi

JEDŹ LUMI!

Cena: 615,00 zł KUP

Lumi ma dziś mnóstwo pracy! Pracownicy elektrociepłowni z roztargnienia pozostawiali na halach różne rzeczy: narzędzia i drugie śniadania. Szybko, jedź Lumi na magazyn i pozbieraj zguby, aby pracownicy mogli skończyć swoje zadania na czas.

Układaj optymalne algorytmy, by zebrać przedmioty i doprowadzić Lumiego do wyjścia. Kliknj w plusik, aby dodać lub zmienić bloczek w kodzie.

Interaktywna gra w programowanie wirtualnego robota za pomocą intuicyjnych bloczków obrazkowych. Przyjemne lekcje z podstaw algorytmiki z małym Lumim. 11 lekcji: nawigowanie, zbieranie i sortowanie przedmiotów, pola warunkowe, pętle, funkcje. 110 poziomów do przejechania!

Gra przeznaczona do pracy z jednym użytkownikiem lub grupą. Dedykowana dla dzieci w wieku od 7 lat. Przeznaczona na podłogi i tablice interaktywne oraz stanowiska komputerowe.

Dowiedz się więcej na temat kursu Jedź Lumi!


Dla kogo jest przeznaczony?

Kurs podstaw algorytmiki dedykowany jest uczniom już od 1 klasy szkoły podstawowej, ze względu na zróżnicowany stopień trudności zadań, od prostych do skomplikowanych wyzwań algorytmicznych. Przeznaczony jest do pracy z jednym użytkownikiem lub z grupą.

Jakie są jego cele?

Wprowadzenie do świata programowania poprzez zabawę. Sterując Lumim w pomieszczeniach elektrociepłowni, uczniowie stopniowo poszerzają swoje kompetencje w zakresie projektowania algorytmów sterujących obiektem. Zadaniem uczniów jest zaproponowanie rozwiązania z najmniejszą liczbą instrukcji. Opanowanie tych podstaw pozwoli im sprawniej i pełniej rozwijać się na dalszych etapach edukacji informatycznej.

Struktura kursu

To przemyślany kurs składający się łącznie ze 111 interaktywnych ćwiczeń algorytmicznych, podzielony na 12 części - lekcji, podczas których nauczymy się tworzenia i stosownia: sekwencji instrukcji, warunków, metody podnieś i upuść, pętli, funkcji, a także zaprojektujemy własne plansze dla Lumiego.

Jak można z niego korzystać?

Aplikacja jest przeznaczona na podłogę interaktywną SmartFloor. Sterowana jest za pomocą pisaków interaktywych. Kurs można również uruchomić na komputerach, tablicach interaktywnych, czy ekranach dotykowych.

PRZEWODNIK PO APLIKACJI

Opracowanie pakietu: LavaVision

ZOBACZ PDF

 

Więcej na: https://motioncube.io/pl/aplikacja/jedz-lumi

Dlaczego warto wybrać kurs Jedź Lumi! ?


  • Zaprogramuj z uczniami Lumiego i pomóżcie pracownikom elektrociepłowni uporać się z bałaganem.
  • Wspieraj wszechstronny rozwój swoich uczniów, proponując im wyzwania algorytmiczne na dużym, atrakcyjnym graficznie formacie.
  • Programowanie z Lumim jest tak proste, jak nigdy wcześniej! Nie liczymy kroków, liczy się strategia!
  • Zabawa i nauka na podłodze interaktywnej!
  • Prosta, intuicyjna obsługa.
  • Gotowe scenariusze dla lekcji wprowadzających nowe zagadnienia!
  • Opcja samodzielnego projektowania plansz daje nieograniczone możliwości wykorzystania aplikacji.Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław