SmartFloor na Kongresie „Nauka dla Społeczeństwa”!

02.06.2023

SmartFloor na Kongresie „Nauka dla Społeczeństwa”!

 

Oficjalnie! Jesteśmy częścią Kongresu „Nauka dla Społeczeństwa”, który odbędzie się w dniach 3-5 czerwca 2023 na Politechnice Warszawskiej. SmartFloor będzie jedyną podłogą interaktywną na stoisku Mobilnych Laboratoriów Przyszłości!

Celem Kongresu jest przedstawienie osiągnięć polskich jednostek naukowych i ośrodków edukacyjnych, które po wdrożeniu mają istotny wpływ na rozwój współczesnego społeczeństwa w naszym kraju. Wydarzenie jest organizowane z ramienia GovTech oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Więcej o Kongresie: https://nauka-dla-spoleczenstwa.pl/

 

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław