Rewolucja w edukacji – SmartFloor w projekcie Laboratoria Przyszłości

18.10.2023

Rewolucja w edukacji – SmartFloor w projekcie Laboratoria Przyszłości

 

"Decyzja o dołączeniu do programu Laboratoria Przyszłości była dla nas naturalna. To duży i ważny projekt z ogromnym potencjałem rozwoju technologicznego dla edukacji."

O tym, dlaczego SmartFloor to przede wszystkim coś więcej niż zabawa na podłodze interaktywnej, przeczytasz w najnowszym wywiadzie z Mentor Systemy Audiowizualne: https://www.gov.pl/web/laboratoria/7-pytan-do-mentor-o-interaktywnej-podlodze-smartfloor-ktora-zrewolucjonizowala-edukacje

 

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław