Gry planszowe

GRY PLANSZOWE

W pakiecie "Gry planszowe" znajdziesz zarówno tradycyjne jak i zupełnie nowe propozycje zabaw z wykorzystaniem planszy i wirtualnej kostki. Czeka na Ciebie wiele wyzwań i wspaniałej zabawy. Podczas rozgrywek będziesz odpowiadał na pytania z wiedzy o świecie oraz doskonalił swoje umiejętności sportowe!

Pakiet został przeznaczony dla więcej niż jednego gracza.

Chińczyk

Gry planszowe

Zagraj w starą, hinduską grę planszową w 2, 3 lub 4 graczy. Czy wiesz, że do dziś gra się w nią w Indiach? Wybierz swój kolor, rzucaj kostką i umieść jako pierwszy wszystkie swoje pionki w domku. Komu dzisiaj sprzyja szczęście?

Grzybobranie

Gry planszowe

Wybierz się na doroczne grzybobranie. Zbieraj grzyby do swojego koszyka. Pamiętaj, że pośród podgrzybków i maślaków ukryły się też muchomory! Komu tym razem uda się zebrać najwięcej grzybów? Rzucaj kostką i wybierz się z nami na leśną wędrówkę. Gra dla 2 lub 3 graczy. Zaczynamy?

Olimpiada

Gry planszowe

Weź udział w Olimpiadzie! Skacz na skakance, biegaj, klaszcz i uprawiaj gimnastykę. Postaraj się wykonać ćwiczenie jak najlepiej, bo inaczej cofniesz się o kilka pól. Szybko, szybko, bo inni zawodnicy trzymają tempo. Nie pozwól się wyprzedzić w wyścigu po złoty medal olimpijski. Gra przeznaczona jest dla 2 lub 3 graczy. Do biegu gotowi? Start!

Sowi Król

Gry planszowe

Który kontynent jest największy? Ile miesięcy ma rok? I z jakiego kraju pochodzi pizza? Czy znasz odpowiedzi na sowie zagadki? Sprawdź się w grze, rzucając kostką i odpowiadając na pytania zadawane przez mądre sowy. Wygrywa ten, kto pierwszy znajdzie się mecie. Gra jest przeznaczona dla 2 lub 3 graczy. Jesteście gotowi?

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, ul. Modra 26, 71-220 Szczecin; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
Będargowo 29a,
72-005 Przecław