Szachy

Szachy

Gra planszowa rozwijająca zdolność logicznego myślenia oraz koncentrację. Szachy wspomagają rozwój intelektualny dziecka, umiejętności psychospołeczne oraz poprawiają zdolności językowe.

Kraina lodu

Kraina lodu

Układaj nazwę bajki skacząc na kry z literkami! Niewłaściwa literka zostaje zatopiona, dlatego musisz jak najszybciej skoczyć na następną i nie zatonąć.

Warcaby

Warcaby

Gra wpływająca na przyswajanie wiedzy oraz pamięć dziecka. Warcaby uczą obierania strategii oraz są doskonałym wstępem do gry w szachy.

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, ul. Modra 26, 71-220 Szczecin; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

KONTAKT

telefon: +48 (91) 488 51 51
e-mail:

ADRES

Mentor
ul. Modra 26
71-220 Szczecin